×

У Греції проходять урочистості на честь канонізації старця Паїсія

урочистості до канонізації Паїсія СвятогорцяЯк повідомляє УНІАН із посиланням на Православие.ру 13-го січня 2015-го року Константинопольський патріархат розпочав канонізацію Паїсія Святогорця.

Дзвонами всіх монастирів і парафіяльних храмів зустріли священнослужителі, чернецтво та миряни Фтіотідської митрополії новину про рішення Константинопольського Патріархату прославити в лику святих старця Паїсія Святогорця.

У кафедральному соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці усі бажаючі могли поклонитися великій іконі святого Паїсія.

Митрополит Фтіотідський Микола в присутності сонму кліриків і великого числа мирян відслужив подячний молебень.

Жителі області Фтіотіда відчувають особливе благоговіння до преподобного Паїсія, який під час громадянської війни в Греції проходив тут армійську службу.

Митрополит Микола розповів, що найближчим часом Фтіотідська єпархія планує організувати безліч культурних заходів, присвячених старцю Паїсію, з яким владика Миколай, та багато кліриків і мирян були особисто знайомі і знаходилися з ним у тісному духовному зв’язку.

На закінчення митрополит Микола сказав: «У наш важкий час прославляння вселенського святого преподобного Паїсія підтримує народ, відроджує в ньому надію на подолання моральної та економічної кризи».

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Напишіть відгук

%d блогерам подобається це: