×

Про нас

Ми створили цей сайт щоб його відвідувачі хоча б на крок стали ближче до Бога, який був би цікавим людям різних конфесій. Щонеділі ми молимось за об’єднання церков, тому навмисно максимально уникатимемо слів православний, або греко-католик. Ми будемо писати християни східного обряду.

 

Куди рухатися далі – визначите ВИ!

Є певна планка, яку ми тримаємо вже 8 чи 9 років:

  • щомісяця оновлюємо календар, попутно розширюючи його матеріалами про того, чи іншого святого, обряд або свято.
  • Пошируємо наші новини в Google+.
  • Після прийняття відповідного закону – припинили розкручувати групу ВКонтакті і почали робити дзеркало новин сайту у фейсбук.

Незалежно від того знайдуться спонсори чи ні (вони можуть прискорити процес) із наступних кроків ми в плані  пріоритетності бачимо такі кроки:

–       Створення  мобільної версії сайту;

або наповнення одного з п’яти нових розділів

Біля кожного пункту є кнопка для благодійників. Жертвуючи гривню чи сто Ви змінюєте пріоритетність робіт по РОЗШИРЕННЮ сайту. Гроші провести прозоро і по-білому нам допомагає фонд “Архангел світла“, що що їм окрема подяка і низькій уклін.

За 7 років сайт набрав дуже високі рейтинги відвідуваності 1000 відвідувачів в день, які в середньому читають 3,2 сторінки. Збір вище згаданих коштів дозволить збільшити швидкість зростання відвідуваності і зробить сайт ще більш інформативним. Багато з розділів робляться за 26-річну історію Незалежності України вперше.  

 

Ми зробимо все, щоб максимально донести людям інформацію про користь недільних шкіл, при чому як дитячих, так і для дорослих. Бо саме відвідуючи одну з таких шкіл, за кілька десятків годин занять ми дізнались дуже багато важливої інформації, якої не дізнались за 10 років регулярних відвідувань храму.

В перспективі створення якісного церковного календаря, друку статей на тему історії релігії, детальний опис церковних таїнств, як себе поводити в храмі. Ну і обов’язково спробуємо налаштувати зв’язок між відвідувачами сайту, і якщо вийде – можливість отримувати відповіді безпосередньо від священиків. Ми зараннє вдячні всім, хто нам допомагатиме і тим, хто розділяє нашу філософію і захоче безкоштовно писати статті для нашого некомерційного проекту.

Для зв’язку з нами використовуйте ФОРМУ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Код нашої кнопки для обміну посиланнями:

%d блогерам подобається це: