×

Про нас

Ми створили цей сайт щоб його відвідувачі хоча б на крок стали ближче до Бога, який був би цікавим людям різних конфесій. Щонеділі ми молимось за об’єднання церков, тому навмисно максимально уникатимемо слів православний, або греко-католик. Ми будемо писати християни східного обряду.

Ми зробимо все, щоб максимально донести людям інформацію про користь недільних шкіл, при чому як дитячих, так і для дорослих. Бо саме відвідуючи одну з таких шкіл, за кілька десятків годин занять ми дізнались дуже багато важливої інформації, якої не дізнались за 10 років регулярних відвідувань храму.

В перспективі створення якісного церковного календаря, друку статей на тему історії релігії, детальний опис церковних таїнств, як себе поводити в храмі. Ну і обов’язково спробуємо налаштувати зв’язок між відвідувачами сайту, і якщо вийде – можливість отримувати відповіді безпосередньо від священиків. Ми зараннє вдячні всім, хто нам допомагатиме і тим, хто розділяє нашу філософію і захоче безкоштовно писати статті для нашого некомерційного проекту.

Для зв’язку з нами використовуйте ФОРМУ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Код нашої кнопки для обміну посиланнями:

%d блогерам подобається це: