Недільні школи

Недільна школа для дорослих Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря

Запрошує всіх бажаючих, в тому числі людей не православного віросповідання, які хочуть дізнатися більше про Православ’я. Заняття в школі тривають 1-2 години і складаються з двох частин. Перша частина – лекція по темі яка вивчається. Друга частина – будується у формі відповідей лектора на питання, які цікавлять слухачів.

Навчання у цій недільній школі передбачає: вивчення Закону Божого; історія Християнської Церкви; вивчення правил поведінки в храмі; та інші окремі питання християнського сімейного життя. Заняття проводяться кожної неділі о 13.00. Запрошуються всі бажаючі. Навчання можна розпочати з будь-якого заняття.

Також при Києво-Михайлівському Золотоверхому монастирі діє дитяча недільна школа.

За довідкою звертайтесь за телефоном (096) 965-07-86 – ієромонах Макарій.
Свято-Михайлівський чоловічий монастир

Воскресна школа при Свято-Іллінській церкві

З 1991 року при Свято-Іллінському храмі діє воскресна школа для дітей і дорослих. Парафія надає велику увагу вихованню підростаючого покоління, а також катехізації дорослих.

На сьогоднішній день воскресна школа представлена трьома віковими групами:

  • підготовча – з 3 до 7 років;
  • 1 клас – з 7 до 9 (10) років;
  • 2 клас – з 9 (10) років до 11 років;
  • 3 клас – з 11 до 13 років.

Заняття проходять при Свято-Іллінському храмі по неділях з 13.30. Завідуючий воскресною школою – протодиякон Захарій Ковальчук (097) 693-12-74. Навчання в Недільній школі припускає для дітей 3-6 років підготовчі курси, які проходять в нашій школі по суботах в 12.30.

Учні вивчають наступні предмети: Закон Божий: введення в основи православ’я, історія Старого Завіту, історія Нового Завіту, церковний спів, основи церковно-слов’янської мови і образотворче мистецтво. Поза рамками обов’язкової програми діють факультативи: «Патриківська розпис», грецька мова і спів.

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Ми готові розмістити інформацію про будь-яку недільну школу, що у своїх тенетах сповідує святу Трійцю. Пишіть нам через зворотній зв’язок, і ми обов’язково розмістимо цю інформацію.