×

Недільні школи

!!!Увага! Якщо Ви потрапили на цю сторінку через пошукову систему, то інформація про дві нижченаведені школи вже трошки застаріла. Запрошуємо на оновлену сторінку недільних шкіл України Недільні школи!!!

Недільна школа для дорослих Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря

Запрошує всіх бажаючих, в тому числі людей не православного віросповідання, які хочуть дізнатися більше про Православ’я. Заняття в недільній школі тривають 1-2 години і складаються з двох частин. Перша частина – лекція по темі яка вивчається. Друга частина – будується у формі відповідей лектора на питання, які цікавлять слухачів.

Навчання у цій недільній школі передбачає: вивчення Закону Божого; історія Християнської Церкви; вивчення правил поведінки в храмі; та інші окремі питання християнського сімейного життя. Заняття проводяться кожної неділі о 13.00. Запрошуються всі бажаючі. Навчання можна розпочати з будь-якого заняття.

Також при Києво-Михайлівському Золотоверхому монастирі діє дитяча недільна школа.

За довідкою звертайтесь за телефоном (096) 965-07-86 – ієромонах Макарій.
Свято-Михайлівський чоловічий монастир

Воскресна школа при Свято-Іллінській церкві

З 1991 року при Свято-Іллінському храмі діє воскресна школа для дітей і дорослих. Парафія надає велику увагу вихованню підростаючого покоління, а також катехізації дорослих.

На сьогоднішній день воскресна школа представлена трьома віковими групами:

  • підготовча – з 3 до 7 років;
  • 1 клас – з 7 до 9 (10) років;
  • 2 клас – з 9 (10) років до 11 років;
  • 3 клас – з 11 до 13 років.

Заняття проходять при Свято-Іллінському храмі по неділях з 13.30. Завідуючий воскресною школою – протодиякон Захарій Ковальчук (097) 693-12-74. Навчання в Недільній школі припускає для дітей 3-6 років підготовчі курси, які проходять в нашій школі по суботах в 12.30.

Учні вивчають наступні предмети: Закон Божий: введення в основи православ’я, історія Старого Завіту, історія Нового Завіту, церковний спів, основи церковно-слов’янської мови і образотворче мистецтво. Поза рамками обов’язкової програми діють факультативи: «Патриківська розпис», грецька мова і спів.

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Ми готові розмістити інформацію про будь-яку недільну школу, що у своїх тенетах сповідує святу Трійцю. Пишіть нам через зворотній зв’язок, і ми обов’язково розмістимо цю інформацію.

Напишіть відгук

%d блогерам подобається це: