×

Шлюб

шлюб

Надзвичайно складним залишається питання: «Скільки необхідно часу для розуміння – чи готовий(-ва) я для шлюбу (вступу під вінець)?»

По-перше, як віруюча людина, Ви повинні прислухатися до своєї совісті, наскільки Ви готові взяти відповідальність за життя іншої людини та чи готові Ви на безкінечну самопожертву у відносинах?!

По-друге, такі питання повинні узгоджуватись з людиною, яка є представником Господа Бога в нашому сьогоденні – священиком.

По-третє, пам’ятайте про думку батьків: благословення батьків на християнський шлюб можна прирівняти до благословення священика.

Сім’я повинна стати тим самим чистим та світлим, що в майбутньому породить на цей грішний світ діточок з розумінням духовних цінностей та Божим благословенням. Надзвичайно важливим в родині повинна залишатись постійна самопожертва – часто відмова від своїх бажань; але ця відмова не марна, за її відсутності в подружжі «прокидається» егоїзм, який розбиває вщент благополуччя та любов, яка з’єднала Ваші серця.

Звичайно, не варто забувати про очищення вашої грішної душі через покаяння, Таїнство святого причастя, адже тільки людина з чистою душею може створити світлу та духовно багату родину. Варто придивитись до відносин у сім’ї Вашого обранця чи обраниці – це дасть змогу оцінити можливе майбутнє Вашої родини, адже кожен бере приклад побудови сімейних відносин зі своїх батьків.

Отже, вступати у церковний шлюб необхідно з повним розумінням та усвідомленням суті обраного шляху, оцінити свої сили на перемогу будь-яких проблем майбутнього подружнього життя. Успіхів. Нехай береже Вас Господь!

Автором даної статті є Дарина – читач і активний учасник обговорень на нашому сайті. Ми дуже вдячні їй і сподіваємося на те, що інші відвідувачі також захочуть писати статті.

Для того, щоб написати статтю, пишіть в розділах “Питання – Відповіді” та “Зворотній зв’язок”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Напишіть відгук

%d блогерам подобається це: