×

Зворотній зв’язок

Шановні відвідувачі!

В коментарях до цієї сторінки ви можете залишати ваші питання та пропозиції.

Ми зараннє вдячні всім, хто нам допомагатиме і тим, хто розділяє нашу філософію.

 

32 коментарів до “Зворотній зв’язок

  • Ivan
    Гру 22, 2015 at 11:49 pm

    Шановні Теодор та Вікторія, дякуємо за укріплюючі дописи. Пан Дмитро, допоки в Україні буде офіційно існувати УПЦ (МП), ми будемо писати про всіх святих, яких визнає ця церква. Така філософія сайту. Відкрию маленьку завісу. Зараз створюється ще два розділи сайту. Ви їх побачите навесні. Там буде зафіксовано який святий є визнаний/не визнаний тим чи іншим патріархатом/конфесією. А також яка наукова, технічна, релігійна організація вживає той чи інший релігійний термін.

  • Сергій
    Січ 04, 2016 at 1:54 pm

    Доброго вечора! Скажіть будь-ласка, чи можливо у Вашій рубриці “Недільні школи” розмістити інформацію про діяльність школи при парафії св. Миколи Притиски. Детальніше на нашому сайті http://www.pritiska.org та в розділі http://www.pritiska.org/board/ Дякую.

  • Дмитро
    Жов 24, 2016 at 9:58 pm

    Помоліться за здоров’я мого сина Максима, він вже третій місяць зовсім не спить в його безсоння, врачі не допомогають. Весь вимучився. Я знаю якщо ви помолитесь він засне і виспиться і буде бадьорий. Дякую Вам…..

  • Ivan
    Кві 15, 2017 at 11:45 pm

    Шановні відвідувачі!

    Страсний тиждень був особливим для редакторів сайті не тільки в духовному плані, а й в творчо-технічному. Ми змінили пакет хостінгу, підняли версію php та оновили шаблон сайту заради: – можливостей додавання безпосередньо відвідувачами храмів та недільних шкіл, можна скористатися формою blyzhchedoboga.com.ua/dodati-nedilnu-shkolu, недільні школи відображатимуться в розділі Воскресні Недільні Церковні школи, а храми – у Храми; – створення мобільної версії сайту (поки що вона адаптивна); – ділитись статтями в значно більшій кількості соціальних мереж ніж раніше; – деяких інших функцій, які ми зараз реалізовуємо, або частково реалізували. Під ескізною назвою “Глосарій” ми також запустили розділи: Терміни і власні назви, деякі з них йдуть із ознакою Географічні пункти, терміни зі словників, де по мірі написання та редагування статей заповнюємо поки що єдиний на сайті словник Наталії Пуряєвої. Якщо є автори, які бажають, щоб на сайті було розміщено їх словники, або статті чи наукові роботи по релігійному та церковному правопису – читайте в останньому абзаці статті куди писати. До речі, якщо є волонтери, які бажають допомогти проекту в редагуванні або заповненні сайту в розділах Статті, Релігійні та церковні терміни та дефініції, Географічні пункти або Словники, вести наші групи в соціальних мережах – читайте нижче куди звернутись. Якщо ми вже анонсували куди ми рухаємося бо багатьох напрямках, то повідомляємо, що все ж основна наша мета це те, з чого ми починали цей сайт наприкінці 2010 – початку 2011. Всеукраїнський народний церковний календар. В ідеалі – це спочатку затвердження назв свят та правильного правопису святих Інститутом української мови НАН України, синодами 4-х провідних конфесій Східного обряду. Календар має бути народним, бо належатиме українському народові. Ми зробимо безкоштовний віджет календарю, який собі на сайт зможе поставити кожен священник, храм, недільна школа, патріархат. Той, хто ставитиме собі віджет, зможе галочками вибрати тільки свята і святих, які затверджені синодами їх патрірхату, храмові свята, якщо це сайт храму, редагувати запропоновані терміни і так далі. Ну і про головне в цій статті. Віднині крім Зворотнього зв’язку, нам можна писати в фб-месенджер. Писати можуть і ті, хто ще не вподобав нашу сторінку в фейсбуці. Також просимо писати всіх, в кого некоректно відображається сайт після змін. Для цього обов’язково вказуйте операційну систему та браузер, де виявлено помилку!

    Дякуємо.

  • наталія
    Вер 16, 2017 at 11:58 pm

    Доброго дня. Прошу допомогти підскажіть будь ласка в якому храмі у Києві можна знайти ікону Божої Матері Семистрільної? Дякую!

Напишіть відгук

%d блогерам подобається це: