×

Зворотній зв’язок

Шановні відвідувачі!

В коментарях до цієї сторінки ви можете залишати ваші питання та пропозиції.

Ми зараннє вдячні всім, хто нам допомагатиме і тим, хто розділяє нашу філософію.

 

29 thoughts on “Зворотній зв’язок

 • Вер 18, 2017 at 12:38 pm

  Прошу додати на ваш сайт інформацію щодо недільної школи для дітей Апостольської Православної Церкви (АПЦ). Яку інформацію для цього вам потрібно надати?

 • Олександр
  Гру 15, 2017 at 4:25 pm

  Про Святого Миколу.
  У Вашому тексті “Згідно Св. Андрію Критійському, Теогнід переконав Миколая у католицькому світобаченні.”
  У тексті Вікіпедії ” Згідно зі Св. Андрієм Критійським, Теогнід переконав Миколу у православному світобаченні.”
  То у чому істина?

  • Гру 16, 2017 at 8:31 pm

   Нам не соромно щоразу писати, що це просвітницький сайт для людей, зроблений простими людьми, які не є священниками, монахами чи теологами. Певно, є цілі наукові праці з приводу того у якому баченні він переконав святого Миколая. Але ми даємо обидві версії. Дуже дякуємо, що не були байдужі і відгукнулися. А тому, хто знайде час дослідити, – запрошуємо до благодійного внеску у сайт – викласти свою роботу у нас.

 • іра
  Січ 14, 2018 at 2:48 pm

  Слава Ісусу Христу,скажіть будь-ласка, чи правда ,що тут кожен бажаючий може викладати свої статті?дякую

  • Січ 14, 2018 at 11:03 pm

   Слава навіки Богу! Правда, тільки єдина умова – щоб вона не ображала почуття вірян інших конфесій.

 • Андрій Будаков
  Сер 20, 2018 at 3:47 pm

  Доброго дня. У соціальних мережах за пошуком Петро Калнишевський висвітлюється гарний портрет (можливо ікона). Допоможіть дізнатися хто автор цієї роботи. Я земляк Калнишевського і у нас на його Батьківщині виникла думка створити мурал. А для цього хотілося би дозвіл автора.
  Заздалегідь вдячний Андрій Будаков, м.Ромни Сумська область. buan@i.ua

 • Тра 04, 2020 at 12:04 pm

  Доброго дня. Дорога редакціє сайту “Ближче до Бога”, звертаю Вашу увагу, що стаття, опублікована Вами про 7 Вселенських Соборів (http://blyzhchedoboga.com.ua/sim-vselenskih-soboriv/) із посиланням на православний сайт azbyka.ru несе в собі неправдиву, помилкову та односторонню позицію православної Церкви, яка не перебуває в єдності з Апостольським престолом. Оскільки задумом Вашу сайту є служити єдності, а не розколу, прошу Вас детальніше ознайомитись із змістом цієї статті. Особливо, коли там говориться про 6-й Вселенський Собор 680 року і про Максима Ісповідника, який взяв в ньому участь. Цікаво, як св.Максим після своєї смерті міг брати участь у цьому Соборі? А справа в тому, що він брав участь саме у Латеранському Соборі, скликаному Папою Мартином І у 649 році, на якому затвердили вчення про дві волі Христа. Однка автор статті про це чомусь мовчить, також помилково трактує розуміння волі Христа Папою Гонорієм і хибно тлумачить розуміння влади в Церкві, кажучи, мовляв, “визначення Собору підписали і римські легати: пресвітери Феодор і Георгій, і диякон Іоанн. Це ясно вказує, що вища влада в Церкві належить Вселенському Собору, а не папі Римському”. Чесно кажучи, висновок автора, м’яко кажучи, безпідставний, і лиш показує його однобічну позицію.

  • Тра 04, 2020 at 4:30 pm

   Назаре, ми тільки за подібні ініціативи, як Ваша! І були б дуже вдячні, на лінк на якусь статтю (можна навіть Вашу) про 6-й Вселенський собор. Ми все відредагуємо та поставимо авторство!

Напишіть відгук

%d блогерам подобається це: