×

До 5 грудня 2013 в Україні перебуватимуть мощі святого Георгія Побідоносця

Як повідомляє vz.ua, сотні вірян з усієї України з’їхалися до Києва, щоб поклонитися мощам великомученика Георгія Побідоносця . Вважається , що частка правої руки великомученика може позбавити не тільки від душевних , а й фізичних страждань.

29 жовтня  2013 року святиню виставили у Лаврі. Мощі перевезли в Україну за сприяння президента з афонського монастиря Ксенофонт .
З самого ранку у дворі Лаври зібралася велика черга . На території було багато міліції , яка і пропускала вірян до храму.

Віруючі приходять помолитися до мощей з різних причин. Хтось шукає душевного заспокоєння , хтось хоче попросити великомученика допомогти вирішити проблеми зі здоров’ям, попросити щастя для близьких .

«Багато людей втратили будь-яку надію в житті. Більшість прийшли тільки щоб здоров’я попросити. Адже це найголовніше. У наш час вижити важко без віри. Я тут для того, щоб духовно очиститися . Зараз перебуваю в пошуку себе і хочу рости як особистість!» – Поділилася викладач Світлана з Києва.
А ось деякі стояли в черзі за справжнім дивом. Наталія Богатько прийшла попросити Георгія Побідоносця зцілити доньку, яка зовсім недавно впала з турніка і зламала обидві руки.

 

«Три роки тому я отримала важку травму, до того ж пішов чоловік . Лікарі підлікували мене, але коліно не гнулося, я не могла навіть присісти. Поїхала до Почаєва , стала на коліна і там просила у ікон допомогти мені . Було боляче, але з того часу мої ноги знову можуть гнутися . Я тут, щоб подякувати Георгію Побідоносцю за випробування і такий досвід, адже я пережила це і стала сильнішою. А ще я хочу попросити за свою донечку, яка з переломами вже місяць під крапельницею в лікарні! » – Розповіла жінка.
Для пенсіонерки Ганни Мазур з Житомирської області Георгій Побідоносець – улюблений святий. Він все життя допомагає жінці в найскладніших ситуаціях , тому візит до Лаври для неї – справжнє свято.  Жінка впевнена , що мощі мають чудотворною силою і допомагають майже відразу.
«Хіба б стояли до них такі черги, якби вони не зціляли. Їх же з самої гори Афон привезли! У наш час віра – це все, що нам залишається . Надії на лікарів мало… А я сама бачила , як у Почаєві інвалід встав і пішов . Кричав дуже , але пішов сам до виходу!» – Розповіла Анна.
Сестри Наталія та Ліна Щерба приїхали із Шепетівки Хмельницької області разом з дітьми – інвалідами. Для того щоб дістатися до столиці до ранку , їм довелося виїхати з дому ще о пів на першу ночі. До мощів їх пропустили без черги. Помолившись , жінки відчули полегшення. «Так добре на душі і спокійно стало ! Сподіваюся, диво станеться. І Людмила моя на ніжки встане!» – Поділилася Наталя. На відміну від сестри , Ліна Щерба приїхала просити за себе.
«У мене епілепсія. Вже 22 роки терплю напади.  Попросила у святого, щоб мене більше « не кидає». А то сил більше немає. Після молитви я відчула бадьорість , настрій покращився! – Розповіла Щерба.
Частка правої руки великомученика Георгія Побідоносця перебуватиме в Україні до 5 грудня і за цей час побуває у семи містах, в місцях, які пов’язані з ім’ям святого.

«Для віруючих мощі та ікони – це як фотографії коханих і рідних людей для атеїстів , – пояснює Ігумен Афанасій , монах-насельник монастиря при Києво – Печерській лаврі. – Георгій Побідоносець за життя творив чудеса, жив гідно, по заповідях. Тому після смерті святою стала не тільки його душа, а й тіло . І ось мощі таких сподвижників віри продовжують творити добро і допомагати людям навіть після смерті».
Мощі святого Георгія знаходитимуться:

в Києві – у Києво – Печеськах Лаврі з 30 жовтня по 4 листопада; в храмі Всіх Святих з 4 по 10 листопада;

в Козельці 10 листопада ;

у Чернігові з 10 по 12 листопада;

у Харкові з 12 по 17 листопада;

в Донецьку з 17 по 21 листопада;

у Дніпропетровську з 21 по 26 листопада;

в Білій Церкві з 26 по 28 листопада;

у Бердичеві 28, 29 листопада;

в Житомирі з 29 листопада по 1 грудня;

у Львові з 1 по 3 грудня;

в Києві – у Спасо- Преображенському соборі з 3 по 5 грудня 2013.
Читайте більше про Георгія Побідоносця тут.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2 коментарів до “До 5 грудня 2013 в Україні перебуватимуть мощі святого Георгія Побідоносця

Напишіть відгук

%d блогерам подобається це: