×

Оновлення сайту. Нові розділи і функції

Шановні відвідувачі! Страсний тиждень був особливим для редакторів сайті не тільки в духовному плані, а й в творчо-технічному. Ми змінили пакет хостінгу, підняли версію php та оновили шаблон сайту заради:
– можливостей додавання безпосередньо відвідувачами храмів та недільних шкіл, можна скористатися формою blyzhchedoboga.com.ua/dodati-nedilnu-shkolu, недільні школи відображатимуться в розділі Воскресні \ Недільні \ Церковні школи, а храми – у Храми;
– створення мобільної версії сайту (поки що вона адаптивна);
– ділитись статтями в значно більшій кількості соціальних мереж ніж раніше;
– деяких інших функцій, які ми зараз реалізовуємо, або частково реалізували.
Під ескізною назвою “Глосарій” ми також запустили розділи: Терміни і власні назви, деякі з них йдуть із ознакою Географічні пункти, терміни зі словників, де по мірі написання та редагування статей заповнюємо поки що єдиний на сайті словник Наталії Пуряєвої. Якщо є автори, які бажають, щоб на сайті було розміщено їх словники, або статті чи наукові роботи по релігійному та церковному правопису – читайте в останньому абзаці статті куди писати.
До речі, якщо є волонтери, які бажають допомогти проекту в редагуванні або заповненні сайту в розділах Статті, Релігійні та церковні терміни та дефініції, Географічні пункти або Словники, вести наші групи в соціальних мережах – читайте нижче куди звернутись.
Якщо ми вже анонсували куди ми рухаємося бо багатьох напрямках, то повідомляємо, що все ж основна наша мета це те, з чого ми починали цей сайт наприкінці 2010 – початку 2011. Всеукраїнський народний церковний календар. В ідеалі – це спочатку затвердження назв свят та правильного правопису святих Інститутом української мови НАН України, синодами 4-х провідних конфесій Східного обряду. Календар має бути народним, бо належатиме українському народові. Ми зробимо безкоштовний віджет календарю, який собі на сайт зможе поставити кожен священник, храм, недільна школа, патріархат. Той, хто ставитиме собі віджет, зможе галочками вибрати тільки свята і святих, які затверджені синодами їх патрірхату, храмові свята, якщо це сайт храму, редагувати запропоновані терміни і так далі.
Ну і про головне в цій статті. Віднині крім Зворотнього зв’язку, нам можна писати в фб-месенджер. Писати можуть і ті, хто ще не вподобав нашу сторінку в фейсбуці. Також просимо писати всіх, в кого некоректно відображається сайт після змін. Для цього обов’язково вказуйте операційну систему та браузер, де виявлено помилку! Дякуємо.

5.00 avg. rating (96% score) - 2 votes

Напишіть відгук

%d блогерам подобається це: