×

Ікона Божої Матері «Всецариця»

31 серпня день особливого шанування ікони Божої Матері «Всецариця».

Чудотворний образ Богоматері «Всецариця» знаходиться на Святій горі Афон в Ватопедському монастирі в Греції. Списки з ікони розійшлися по всьому Православному світі і також прославились чудесами і святістю.

Ікона чудово зцілює онкологічні хвороби після молитви (Акафіста), який співають Богородиці–Пантанассі.

Чудотворна ікона «Всецариця» написана в ХVІІ столітті і була благословенням відомого на Афоні старця Іосифа Ісихаста своїм учням. Збереглася розповідь старця про цю ікону. В ХVІІ столітті перед іконою Божої Матері «Всецариця» з’явився дивний молодий чоловік. Він стояв, щось невиразно шепочучи. Раптом обличчя Богородиці блиснуло, подібно до блискавки, і якась невидима сила кинула молоду людину на землю. Як тільки до нього повернулась свідомість він одразу вирішив сповідатися священику із сльозами на очах. Він розповів що жив далеко від Бога, займався магією і прийшов в монастир, щоб перевірити свою силу на святих іконах. Чудотворне втручання Богородиці переконало молоду людину змінити своє життя і стати благочестивим. Він зцілився від душевної недуги і після цього залишився на Афоні.

Так ця ікона вперше проявила свою чудотворну силу на одержимій людині.
Пізніше стали помічати, що ця ікона впливає і на хворих з різними злоякісними пухлинами. Господь по молитвах Пресвятої Діви дарував цьому образу особливу благодать: зціляти і утішати тих, хто уражений важкою хворобою наших днів – раком.

У ХVІІ столітті вона вперше була списана грецьким ченцем і поступово стала відома у всьому світі. Саме ім’я ікони говорить про її особливу, всеосяжну силу. Всецариця має благодать зціляти страшні хвороби сучасного людства. Чудесна допомога Пресвятої Богородиці проявляється, в тому числі, і в допомозі батькам, що моляться за своїх дітей, котрі піддались полону наркоманії.

За матеріалами nus.in.ua

5.00 avg. rating (94% score) - 1 vote

Напишіть відгук

%d блогерам подобається це: