×

Свята

Свята

пришеться з великої в певних випадках: наприклад, Свята Анна, Свята Трійця. В більшості пишеться з маленької

свята

В більшості випадків пишеться з маленької літери, але є словосполучення, в яких пишеться з великої,  наприклад, Свята Анна, Свята Трійця.

Свята великомучениця Катерина

Свята Катерина мешкала в Олександрії Єгипетській. Була ревною християнкою, але сподобалась язичнику, імператорові Максиміліану. Вона не зрадила Христу і була за це обезголовлена. Свята великомучениця Катерина дуже шанована в багатьох країнах світу.

Святий Дух

Святий Дух (івр.: רוח הקודש Ruah haqodesh, гр. Πνεύμα – Пневма) — богословський термін, що означає в християнстві одну з трьох іпостасей Святої Трійці поряд із Богом Отцем і Богом-Сином. У богослов’ї вчення про Святого Духа називається пневматологією.

Свято-Іллінська церква в Києві

З 1991 року при Свято-Іллінському храмі діє воскресна школа для дітей і дорослих. Парафія надає велику увагу вихованню підростаючого покоління, а також катехізації дорослих. На сьогоднішній день воскресна школа представлена трьома віковими групами: підготовча – з 3 до 7 років; 1 клас – Читати далі …

Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир

При монастирі діють Недільні школи для дітей, підлітків та дорослих “Чадо Боже”.    Розклад занять для дітей: щонеділі з 13-00 до 14-30 щонеділі з 15-00 до 16-00 Православні «Ясла» – від 4-5 років «Великі про Вічне» – від 10 років Підготовчий клас «Малятко» Читати далі …